Program

ČasTitulAnotace
0:00TitulKrátký popis
6:00Chef Lignac po francouzskuMístní obyvatelé jsou svérázní, jako jejich kuchyně. Cyril Lignac loví i ochutnává ježovky a mořské sasanky. Vydává se do hor za sýrem brocciu. Navštěvuje chov prasat živených žaludy a dozvídá se tajemství korsických uzenin. Na moři zkouší lov i vaření langust a přijímá pozvání na lov v korsických lesích.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
9:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
10:00Sladká AdieMilujete čokoládu? V tom případě rozhodně vyzkoušejte dort se hned třemi čoko vrstvami – první je nadýchaný čokoládový korpus, potom domácí čokoládový puding, a to vše je přelité čokoládovou polevou. Prostě čokoládová bomba pro milovníky čokolády!
Recept: https://imnam.cz/cokoladova-bomba
10:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
11:00Teleshopping
11:30Lukovo spokojídloPřipravte si netradiční kuře s rajčaty a bylinkami na indický způsob. Pomalu pečené kuře s těstovinami, to je to pravé na lehký letní oběd.
Recept: https://imnam.cz/kureci-steaky-s-rajcaty-a-kurkumou
12:00Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
13:00Teleshopping
13:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
15:30Teleshopping
16:00Chef Lignac po francouzskuV kraji posvátných sopek ochutnává Cyril Lignac místní specialitu – kohoutí varlata. Navštěvuje výrobce sýru Salers. Zkouší si výrobu kornoutů, vydává se na ryby s místními rybáři a v Auvergne poznává tajemství výroby hořcového likéru.
17:30Teleshopping
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
21:00Dobroty Sofie DahlovéBývalá modelka Sophie Dahlová, vnučka autora Roalda Dahla a herečky Patricie Neal, sdílí nápady na přípravu jídel souvisejících s náladami.
21:30Pizzaři z ParmyDodávka našich pizzařů konečně vyráží na otevřené silnice pevninské Evropy, kde jsou chlapci pohoštěni fantastickou gurmánskou prohlídkou San Sebastianu.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Lovec chilliThajské dobrodružství lovce chilli Tysona Mayra začíná lekcí od celebrity „Eat List Star“ – šéfkuchaře Anuponga. Noří se do horečných hlubin thajské posedlosti chilli dává si sparring s jedním z nejuznávanějších bojovníků Muay Thai. Večer se vydává na tržiště za planoucím šílenstvím nejpálivějšího salátu Som Tum v Bangkoku.
23:00Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
23:30Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
0:30Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
1:00Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
3:30Sladká AdieMilujete čokoládu? V tom případě rozhodně vyzkoušejte dort se hned třemi čoko vrstvami – první je nadýchaný čokoládový korpus, potom domácí čokoládový puding, a to vše je přelité čokoládovou polevou. Prostě čokoládová bomba pro milovníky čokolády!
Recept: https://imnam.cz/cokoladova-bomba
4:00Chef Lignac po francouzskuV kraji posvátných sopek ochutnává Cyril Lignac místní specialitu – kohoutí varlata. Navštěvuje výrobce sýru Salers. Zkouší si výrobu kornoutů, vydává se na ryby s místními rybáři a v Auvergne poznává tajemství výroby hořcového likéru.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Dobroty Sofie DahlovéBývalá modelka Sophie Dahlová, vnučka autora Roalda Dahla a herečky Patricie Neal, sdílí nápady na přípravu jídel souvisejících s náladami.
9:30Pizzaři z ParmyDodávka našich pizzařů konečně vyráží na otevřené silnice pevninské Evropy, kde jsou chlapci pohoštěni fantastickou gurmánskou prohlídkou San Sebastianu.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Lovec chilliThajské dobrodružství lovce chilli Tysona Mayra začíná lekcí od celebrity „Eat List Star“ – šéfkuchaře Anuponga. Noří se do horečných hlubin thajské posedlosti chilli dává si sparring s jedním z nejuznávanějších bojovníků Muay Thai. Večer se vydává na tržiště za planoucím šílenstvím nejpálivějšího salátu Som Tum v Bangkoku.
11:00Teleshopping
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
13:00Teleshopping
13:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Petr Tejml se kterým si tentokrát budeme povídat o želvách.
15:30Teleshopping
16:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave jsou v Hong Kongu, kde objevují tajemství wok chi v jednom z městských pouličních stánků s jídlem a vaří s místní babičkou v její malé kuchyni.
17:30Teleshopping
18:00Nejdražší výletní loď světaPohled do zákulisí života na palubě nejluxusnější výletní lodi světa – Seven Seas Explorer.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00V Májině kuchyniMaya učí vařit svoji dceru Leen. Učí ji dělat: palačinkové koule plněné arašídovým máslem, kuře s mozzarellou, domácí špagety a nakonec zmrzlinový sendvič s čokoládovými sušenkami.
21:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
21:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Pěstujeme s láskouV dnešním díle Frances dorazí do komunity zvané „sweetwaters“, aby se zda setkala s Mama Shirley, která založila Domov Ebenezer Hannah pro znevýhodněné děti a starší členy komunity. Dozvíme se také jak si založit jednoduchý vertikální záhonek.
23:30Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
0:30Dobroty Sofie DahlovéBývalá modelka Sophie Dahlová, vnučka autora Roalda Dahla a herečky Patricie Neal, sdílí nápady na přípravu jídel souvisejících s náladami.
1:00Pizzaři z ParmyDodávka našich pizzařů konečně vyráží na otevřené silnice pevninské Evropy, kde jsou chlapci pohoštěni fantastickou gurmánskou prohlídkou San Sebastianu.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Petr Tejml se kterým si tentokrát budeme povídat o želvách.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Lovec chilliThajské dobrodružství lovce chilli Tysona Mayra začíná lekcí od celebrity „Eat List Star“ – šéfkuchaře Anuponga. Noří se do horečných hlubin thajské posedlosti chilli dává si sparring s jedním z nejuznávanějších bojovníků Muay Thai. Večer se vydává na tržiště za planoucím šílenstvím nejpálivějšího salátu Som Tum v Bangkoku.
4:30Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
5:00Lukovo spokojídloPřipravte si netradiční kuře s rajčaty a bylinkami na indický způsob. Pomalu pečené kuře s těstovinami, to je to pravé na lehký letní oběd.
Recept: https://imnam.cz/kureci-steaky-s-rajcaty-a-kurkumou
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Petr Tejml se kterým si tentokrát budeme povídat o želvách.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
9:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Teleshopping
11:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
12:00V Májině kuchyniMaya učí vařit svoji dceru Leen. Učí ji dělat: palačinkové koule plněné arašídovým máslem, kuře s mozzarellou, domácí špagety a nakonec zmrzlinový sendvič s čokoládovými sušenkami.
13:00Teleshopping
13:30Pizzaři z ParmyDodávka našich pizzařů konečně vyráží na otevřené silnice pevninské Evropy, kde jsou chlapci pohoštěni fantastickou gurmánskou prohlídkou San Sebastianu.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Aleš Cibulka.
15:30Teleshopping
16:00Lovec chilliThajské dobrodružství lovce chilli Tysona Mayra začíná lekcí od celebrity „Eat List Star“ – šéfkuchaře Anuponga. Noří se do horečných hlubin thajské posedlosti chilli dává si sparring s jedním z nejuznávanějších bojovníků Muay Thai. Večer se vydává na tržiště za planoucím šílenstvím nejpálivějšího salátu Som Tum v Bangkoku.
16:30Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
17:00Lukovo spokojídloPřipravte si netradiční kuře s rajčaty a bylinkami na indický způsob. Pomalu pečené kuře s těstovinami, to je to pravé na lehký letní oběd.
Recept: https://imnam.cz/kureci-steaky-s-rajcaty-a-kurkumou
17:30Teleshopping
18:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Blázen na cestáchVylézt na horu Fuji je výkon jen sám o sobě, ale Karl si před tím ještě zkouší Japonsko na vlastní kůži. Jde do pořádně drahé kočičí kavárny, zápasí s mistry sumó, přespává v kabinkovém hotelu, ochutnává lahůdku, které se i mnozí Japonci bojí víc, než slavné ryby fugu, uklízí buddhistický chrám a i na tu horu Fuji nakonec dojde.
21:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
21:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin začíná cestu v Chateau Cheval Blanc v Saint-Emilion, vrací se do kuchyně Hostellerie de Plaisance, kde před více než 30 lety pracoval jako mladík.V tomto díle připraví steaky s omáčkou Bordelaise, kuře po lovecku a filet z mořského mníka vařený v páře s omáčkou berrue-blanc.
23:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
23:30V Májině kuchyniMaya učí vařit svoji dceru Leen. Učí ji dělat: palačinkové koule plněné arašídovým máslem, kuře s mozzarellou, domácí špagety a nakonec zmrzlinový sendvič s čokoládovými sušenkami.
0:30Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
1:00Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Aleš Cibulka.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Pěstujeme s láskouV dnešním díle Frances dorazí do komunity zvané „sweetwaters“, aby se zda setkala s Mama Shirley, která založila Domov Ebenezer Hannah pro znevýhodněné děti a starší členy komunity. Dozvíme se také jak si založit jednoduchý vertikální záhonek.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal Aleš Cibulka.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
9:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin začíná cestu v Chateau Cheval Blanc v Saint-Emilion, vrací se do kuchyně Hostellerie de Plaisance, kde před více než 30 lety pracoval jako mladík.V tomto díle připraví steaky s omáčkou Bordelaise, kuře po lovecku a filet z mořského mníka vařený v páře s omáčkou berrue-blanc.
11:00Teleshopping
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Blázen na cestáchVylézt na horu Fuji je výkon jen sám o sobě, ale Karl si před tím ještě zkouší Japonsko na vlastní kůži. Jde do pořádně drahé kočičí kavárny, zápasí s mistry sumó, přespává v kabinkovém hotelu, ochutnává lahůdku, které se i mnozí Japonci bojí víc, než slavné ryby fugu, uklízí buddhistický chrám a i na tu horu Fuji nakonec dojde.
13:00Teleshopping
13:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijaly: interiérová designérka Gabriela Bakešová a šperkařka Anastázeie Semerádová.
15:30Teleshopping
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Pěstujeme s láskouV dnešním díle Frances dorazí do komunity zvané „sweetwaters“, aby se zda setkala s Mama Shirley, která založila Domov Ebenezer Hannah pro znevýhodněné děti a starší členy komunity. Dozvíme se také jak si založit jednoduchý vertikální záhonek.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Teleshopping
18:00V Májině kuchyniMaya učí vařit svoji dceru Leen. Učí ji dělat: palačinkové koule plněné arašídovým máslem, kuře s mozzarellou, domácí špagety a nakonec zmrzlinový sendvič s čokoládovými sušenkami.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes se Kate setká s obří rodinou Goldbyových z Epsomu. Máma Vicki, táta Phil a jejich 9 dětí opouští svůj dům se čtyřmi pokoji a jednou koupelnou, aby se nastěhovali na statek v Shropshire. Ten disponuje 3 koupelnami, až sedmi ložnicemi a více než 2 akry půdy. Rodina sní o malém hospodářství s prasaty, slepicemi, krávou, a navíc si chtějí také pěstovat vlastní ovoce a zeleninu.
21:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Brent Owens objevuje MauriciusV dnešním díle ochutnává Brent Owens kreolskou kuchyni, ovlivněnou směsicí africké a evropské kuchyně. Po dobrém jídle dojde i na trochu příliš mnoho místního rumu.
23:30Blázen na cestáchVylézt na horu Fuji je výkon jen sám o sobě, ale Karl si před tím ještě zkouší Japonsko na vlastní kůži. Jde do pořádně drahé kočičí kavárny, zápasí s mistry sumó, přespává v kabinkovém hotelu, ochutnává lahůdku, které se i mnozí Japonci bojí víc, než slavné ryby fugu, uklízí buddhistický chrám a i na tu horu Fuji nakonec dojde.
0:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
1:00Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijaly: interiérová designérka Gabriela Bakešová a šperkařka Anastázeie Semerádová.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin začíná cestu v Chateau Cheval Blanc v Saint-Emilion, vrací se do kuchyně Hostellerie de Plaisance, kde před více než 30 lety pracoval jako mladík.V tomto díle připraví steaky s omáčkou Bordelaise, kuře po lovecku a filet z mořského mníka vařený v páře s omáčkou berrue-blanc.
4:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
5:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijaly: interiérová designérka Gabriela Bakešová a šperkařka Anastázeie Semerádová.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Teleshopping
11:30Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
12:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes se Kate setká s obří rodinou Goldbyových z Epsomu. Máma Vicki, táta Phil a jejich 9 dětí opouští svůj dům se čtyřmi pokoji a jednou koupelnou, aby se nastěhovali na statek v Shropshire. Ten disponuje 3 koupelnami, až sedmi ložnicemi a více než 2 akry půdy. Rodina sní o malém hospodářství s prasaty, slepicemi, krávou, a navíc si chtějí také pěstovat vlastní ovoce a zeleninu.
13:00Teleshopping
13:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
15:30Teleshopping
16:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaJames Martin začíná cestu v Chateau Cheval Blanc v Saint-Emilion, vrací se do kuchyně Hostellerie de Plaisance, kde před více než 30 lety pracoval jako mladík.V tomto díle připraví steaky s omáčkou Bordelaise, kuře po lovecku a filet z mořského mníka vařený v páře s omáčkou berrue-blanc.
16:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
17:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
17:30Teleshopping
18:00Blázen na cestáchVylézt na horu Fuji je výkon jen sám o sobě, ale Karl si před tím ještě zkouší Japonsko na vlastní kůži. Jde do pořádně drahé kočičí kavárny, zápasí s mistry sumó, přespává v kabinkovém hotelu, ochutnává lahůdku, které se i mnozí Japonci bojí víc, než slavné ryby fugu, uklízí buddhistický chrám a i na tu horu Fuji nakonec dojde.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Indická kuchyně s ParveenouParveen představí svůj oblíbený veganský recept - tarka daal, a také jednoduchý postup
21:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
21:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:00Tak chutná ItálieV italských Syrakusách zkouší Nisha Katona „tonno al agrodolce“, což je sladkokyselý tuňák. Odváží se i na místní specialitu — mořské ježky na bruschettě.
23:30Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes se Kate setká s obří rodinou Goldbyových z Epsomu. Máma Vicki, táta Phil a jejich 9 dětí opouští svůj dům se čtyřmi pokoji a jednou koupelnou, aby se nastěhovali na statek v Shropshire. Ten disponuje 3 koupelnami, až sedmi ložnicemi a více než 2 akry půdy. Rodina sní o malém hospodářství s prasaty, slepicemi, krávou, a navíc si chtějí také pěstovat vlastní ovoce a zeleninu.
0:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět *Šéfkuchař Gordon Ramsay se vrací do Ameriky s cílem za 24 hodin postavit na nohy restaurace na pokraji bankrotu. Podaří se mu zachránit nejeden rodinný podnik? Necenzurovaná verze. (2019)
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Brent Owens objevuje MauriciusV dnešním díle ochutnává Brent Owens kreolskou kuchyni, ovlivněnou směsicí africké a evropské kuchyně. Po dobrém jídle dojde i na trochu příliš mnoho místního rumu.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala cukrářská technoložka Zlatka Otavová.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
9:30Pizzaři z ParmyPizzaři míří do Monaka, kde Smokey Pete pojede po nejslavnější světové trati Grand Prix, než konečně dorazí do Itálie.
10:00Teleshopping
10:30Chef Lignac po francouzskuŠéfkuchař Cyril Lignac poznává jednoduchou a autentickou kuchyni Bretaně, která těží z darů moře i pevniny. V pekárně zkouší výrobu sladkých zákusků kouign-amann, poznává dušení skopového masa pomocí hořících drnů, navštěvuje tradiční výrobnu másla, školu mistrů palačinkářů a asistuje u přípravy tradičního jídla kig ha-farz.
12:00Indická kuchyně s ParveenouParveen představí svůj oblíbený veganský recept - tarka daal, a také jednoduchý postup
13:00Teleshopping
13:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
14:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Teleshopping
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Teleshopping
18:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes se Kate setká s obří rodinou Goldbyových z Epsomu. Máma Vicki, táta Phil a jejich 9 dětí opouští svůj dům se čtyřmi pokoji a jednou koupelnou, aby se nastěhovali na statek v Shropshire. Ten disponuje 3 koupelnami, až sedmi ložnicemi a více než 2 akry půdy. Rodina sní o malém hospodářství s prasaty, slepicemi, krávou, a navíc si chtějí také pěstovat vlastní ovoce a zeleninu.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
21:00Pizzaři z ParmyChlapci míří do Říma, aby navštívili jednu z nejžhavějších pizzerií
21:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
22:00Chef Lignac po francouzskuŠéfkuchař Cyril Lignac poznává jednoduchou a autentickou kuchyni Bretaně, která těží z darů moře i pevniny. V pekárně zkouší výrobu sladkých zákusků kouign-amann, poznává dušení skopového masa pomocí hořících drnů, navštěvuje tradiční výrobnu másla, školu mistrů palačinkářů a asistuje u přípravy tradičního jídla kig ha-farz.
23:20BRGRSProstě burgery!
23:30Indická kuchyně s ParveenouParveen představí svůj oblíbený veganský recept - tarka daal, a také jednoduchý postup
0:30Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
1:00Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
4:30Tak chutná ItálieV italských Syrakusách zkouší Nisha Katona „tonno al agrodolce“, což je sladkokyselý tuňák. Odváží se i na místní specialitu — mořské ježky na bruschettě.
5:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave jsou v Hong Kongu, kde objevují tajemství wok chi v jednom z městských pouličních stánků s jídlem a vaří s místní babičkou v její malé kuchyni.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
9:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
10:00Teleshopping
10:30Chef Lignac po francouzskuV barvitém kraji Provence-Alpes-Côte d'Azur zkouší Cyril Lignac vařit kapsy ze skopového i tradiční provensálskou rybí polévku bouillabaisse. Šplhá i griluje na útesech přímo u Marseille, loví a griluje drozdy s místními lovci. Soutěží v pečení rybího koláče pissaladière a nakonec odhaluje tajemství černých lanýžů.
12:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
13:00Teleshopping
13:30Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
14:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Teleshopping
16:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
16:30Tak chutná ItálieV italských Syrakusách zkouší Nisha Katona „tonno al agrodolce“, což je sladkokyselý tuňák. Odváží se i na místní specialitu — mořské ježky na bruschettě.
17:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
17:30Teleshopping
18:00Indická kuchyně s ParveenouParveen představí svůj oblíbený veganský recept - tarka daal, a také jednoduchý postup
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Ainsleyho karibská kuchyněTrinidadu se přezdívá "tavící kotlík kuchyní a kultur". Ainsley tady navštíví trh v přístavu Port of Spain, kde si nakoupí  ingredience pro svůj recept: grilované tamarindové tofu s pestem z listů kolokázie. 
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
21:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
22:00Středomořské domy od Charlieho LuxtonaCharlie navštíví minimalistický dům poblíž Saint-Tropez, sídlo na kopci, vilu s výhledem na Cap Ferrat, rustikální statek, který byl kdysi domovem mnichů vyrábějících parfémy, a bývalý domov Brigitte Bardotové.
23:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
23:30Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
0:30Pizzaři z ParmyChlapci míří do Říma, aby navštívili jednu z nejžhavějších pizzerií
1:00Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuV barvitém kraji Provence-Alpes-Côte d'Azur zkouší Cyril Lignac vařit kapsy ze skopového i tradiční provensálskou rybí polévku bouillabaisse. Šplhá i griluje na útesech přímo u Marseille, loví a griluje drozdy s místními lovci. Soutěží v pečení rybího koláče pissaladière a nakonec odhaluje tajemství černých lanýžů.
5:20BRGRSProstě burgery!
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hodyVlasatí motorkáři hledají ty nejlepší recepty na světě na kuřecí maso a vejce.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
9:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
10:00Sladká AdieZdravý, vláčný dort, připravený z mrkve, jablek a oříšků s krémem z čerstvého sýra. Neříkejte, že nemáte chuť :). Americká klasika v úpravě Sladké Adie nemá chybu. 
Recept: https://imnam.cz/mrkvovy-dort
10:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
11:00Tak chutná ItálieV italských Syrakusách zkouší Nisha Katona „tonno al agrodolce“, což je sladkokyselý tuňák. Odváží se i na místní specialitu — mořské ježky na bruschettě.
11:30Lukovo spokojídloAmerická klasika, kterou milují hlavně děti, ale podle našeho receptu tentokrát v pálivější verzi pro dospělé. Připomeňte si dětství, kdy jste milovali kolínka se sýrem.
Recept: https://imnam.cz/macaroni-and-cheese
12:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
13:00Pizzaři z ParmyDodávka našich pizzařů konečně vyráží na otevřené silnice pevninské Evropy, kde jsou chlapci pohoštěni fantastickou gurmánskou prohlídkou San Sebastianu.
13:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
14:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek dnes připraví jablka v žuapnu. Pozvání k rozhovoru přijal kadeřník s vášní pro pečení Jan Jirka.
15:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
16:00Chef Lignac po francouzskuŠéfkuchař Cyril Lignac poznává jednoduchou a autentickou kuchyni Bretaně, která těží z darů moře i pevniny. V pekárně zkouší výrobu sladkých zákusků kouign-amann, poznává dušení skopového masa pomocí hořících drnů, navštěvuje tradiční výrobnu másla, školu mistrů palačinkářů a asistuje u přípravy tradičního jídla kig ha-farz.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
21:00Dotek luxusuV první epizodě prozkoumáme tři z nejkrásnějších novozélandských sídel. Vydáme se za
krásami jezera v Otagu, ukážeme si rafinovanou kultivovanost na historické farmě Wairarapa
a jedno z nejlepších světových golfových hřišť v Nortlednu.
21:30Pizzaři z ParmyPizzaři opouštějí Baskicko a míří na sever do oblasti Bordeaux ve Francii. Poté, když dorazí do Agenu, nakrmí tým hladových hráčů rugby.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Lovec chilliVe filipínské epizodě se Tyson Mayr setkává se s milovníky pálivé omáčky, fanatickými pěstiteli chilli a přijímá výzvu 100 chilli ve snaze vstoupit do jednoho z nejexkluzivnějších manilských klubů: Labuyo 100.
23:00Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
23:30Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
0:30Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
1:00Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek dnes připraví jablka v žuapnu. Pozvání k rozhovoru přijal kadeřník s vášní pro pečení Jan Jirka.
3:30Sladká AdieZdravý, vláčný dort, připravený z mrkve, jablek a oříšků s krémem z čerstvého sýra. Neříkejte, že nemáte chuť :). Americká klasika v úpravě Sladké Adie nemá chybu. 
Recept: https://imnam.cz/mrkvovy-dort
4:00Chef Lignac po francouzskuŠéfkuchař Cyril Lignac poznává jednoduchou a autentickou kuchyni Bretaně, která těží z darů moře i pevniny. V pekárně zkouší výrobu sladkých zákusků kouign-amann, poznává dušení skopového masa pomocí hořících drnů, navštěvuje tradiční výrobnu másla, školu mistrů palačinkářů a asistuje u přípravy tradičního jídla kig ha-farz.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek dnes připraví jablka v žuapnu. Pozvání k rozhovoru přijal kadeřník s vášní pro pečení Jan Jirka.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Dotek luxusuV první epizodě prozkoumáme tři z nejkrásnějších novozélandských sídel. Vydáme se za
krásami jezera v Otagu, ukážeme si rafinovanou kultivovanost na historické farmě Wairarapa
a jedno z nejlepších světových golfových hřišť v Nortlednu.
9:30Pizzaři z ParmyPizzaři opouštějí Baskicko a míří na sever do oblasti Bordeaux ve Francii. Poté, když dorazí do Agenu, nakrmí tým hladových hráčů rugby.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Lovec chilliVe filipínské epizodě se Tyson Mayr setkává se s milovníky pálivé omáčky, fanatickými pěstiteli chilli a přijímá výzvu 100 chilli ve snaze vstoupit do jednoho z nejexkluzivnějších manilských klubů: Labuyo 100.
11:00Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
13:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
13:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali výrobci džemů manželé Boudovi.
15:30Sladká AdieZdravý, vláčný dort, připravený z mrkve, jablek a oříšků s krémem z čerstvého sýra. Neříkejte, že nemáte chuť :). Americká klasika v úpravě Sladké Adie nemá chybu. 
Recept: https://imnam.cz/mrkvovy-dort
16:00Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružstvíSi a Dave jsou v Bangkoku a na centrálních pláních, odkud pochází velká část thajské kuchyně, kterou známe. Zde zjistí, proč je Bangkok hlavním městem pouličního jídla na světě a pomáhají připravovat školní večeře.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00V Májině kuchyniMaya připravuje pro přátele filet z lososa s hořčicí a koprem, k tomu dvě přílohy: šťouchané brambory s rozmarýnem a cuketu s tymiánem a parmazánem. Dále salát z quinoy s cizrnou, hovězí s polentou a houbami. Jako dezert bude batátový dort.
21:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
21:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Pěstujeme s láskouDnes Frances navštíví zahradu v centru Johannesburgu. Dozvíme se k čemu je dobrý šťovík, jak udělat závěsnou bylinkovou stěnu z látkového botníku a pak Frances s Johannou připraví lahodné zeleninové těstoviny.
23:30Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
0:30Dotek luxusuV první epizodě prozkoumáme tři z nejkrásnějších novozélandských sídel. Vydáme se za
krásami jezera v Otagu, ukážeme si rafinovanou kultivovanost na historické farmě Wairarapa
a jedno z nejlepších světových golfových hřišť v Nortlednu.
1:00Pizzaři z ParmyPizzaři opouštějí Baskicko a míří na sever do oblasti Bordeaux ve Francii. Poté, když dorazí do Agenu, nakrmí tým hladových hráčů rugby.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali výrobci džemů manželé Boudovi.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Lovec chilliVe filipínské epizodě se Tyson Mayr setkává se s milovníky pálivé omáčky, fanatickými pěstiteli chilli a přijímá výzvu 100 chilli ve snaze vstoupit do jednoho z nejexkluzivnějších manilských klubů: Labuyo 100.
4:30Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
5:00Lukovo spokojídloAmerická klasika, kterou milují hlavně děti, ale podle našeho receptu tentokrát v pálivější verzi pro dospělé. Připomeňte si dětství, kdy jste milovali kolínka se sýrem.
Recept: https://imnam.cz/macaroni-and-cheese
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijali výrobci džemů manželé Boudovi.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
9:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Pěstujeme s láskouDnes Frances navštíví zahradu v centru Johannesburgu. Dozvíme se k čemu je dobrý šťovík, jak udělat závěsnou bylinkovou stěnu z látkového botníku a pak Frances s Johannou připraví lahodné zeleninové těstoviny.
11:30Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
12:00V Májině kuchyniMaya připravuje pro přátele filet z lososa s hořčicí a koprem, k tomu dvě přílohy: šťouchané brambory s rozmarýnem a cuketu s tymiánem a parmazánem. Dále salát z quinoy s cizrnou, hovězí s polentou a houbami. Jako dezert bude batátový dort.
13:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
13:30Pizzaři z ParmyPizzaři opouštějí Baskicko a míří na sever do oblasti Bordeaux ve Francii. Poté, když dorazí do Agenu, nakrmí tým hladových hráčů rugby.
14:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak připravit griliášové tyčinky s jahodovým krémem. Pozvání k rozhovoru přes internet do dnešního dílu přijala aranžérka Terezka Rak a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Lovec chilliVe filipínské epizodě se Tyson Mayr setkává se s milovníky pálivé omáčky, fanatickými pěstiteli chilli a přijímá výzvu 100 chilli ve snaze vstoupit do jednoho z nejexkluzivnějších manilských klubů: Labuyo 100.
16:30Nejlepší domovJihoafrický bytový design a architektura si v posledním desetiletí skutečně přišly na své. Nevýrazné imitace ustoupily moderním mistrovským dílům a designu plnému charakteru.
17:00Lukovo spokojídloAmerická klasika, kterou milují hlavně děti, ale podle našeho receptu tentokrát v pálivější verzi pro dospělé. Připomeňte si dětství, kdy jste milovali kolínka se sýrem.
Recept: https://imnam.cz/macaroni-and-cheese
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Všechny chutě MaďarskaTradiční i méně známá jídla maďarské kuchyně. Pořad nejen pro milovníky pálivých jídel.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Blázen na cestáchKarl Pilkington je zpátky doma. Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta velmi zajímá, jaké poučení si ze svých cest přivezl.
21:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
21:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaŠéfkuchař navštěvuje oblast Languedoc, která je známá svým vínem a vydatným, masitým cassouletem. Nejprve James připraví teplý salát z melounu, krevet a broskví a na konci dne pak uvaří salát ze steaků s omáčkou ze sýra s modrou plísní.
23:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
23:30V Májině kuchyniMaya připravuje pro přátele filet z lososa s hořčicí a koprem, k tomu dvě přílohy: šťouchané brambory s rozmarýnem a cuketu s tymiánem a parmazánem. Dále salát z quinoy s cizrnou, hovězí s polentou a houbami. Jako dezert bude batátový dort.
0:30Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
1:00Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak připravit griliášové tyčinky s jahodovým krémem. Pozvání k rozhovoru přes internet do dnešního dílu přijala aranžérka Terezka Rak a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Pěstujeme s láskouDnes Frances navštíví zahradu v centru Johannesburgu. Dozvíme se k čemu je dobrý šťovík, jak udělat závěsnou bylinkovou stěnu z látkového botníku a pak Frances s Johannou připraví lahodné zeleninové těstoviny.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek ukážou, jak připravit griliášové tyčinky s jahodovým krémem. Pozvání k rozhovoru přes internet do dnešního dílu přijala aranžérka Terezka Rak a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
9:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Francouzské dobrodružství Jamese MartinaŠéfkuchař navštěvuje oblast Languedoc, která je známá svým vínem a vydatným, masitým cassouletem. Nejprve James připraví teplý salát z melounu, krevet a broskví a na konci dne pak uvaří salát ze steaků s omáčkou ze sýra s modrou plísní.
11:00Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
11:30Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
12:00Blázen na cestáchKarl Pilkington je zpátky doma. Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta velmi zajímá, jaké poučení si ze svých cest přivezl.
13:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
13:30Pečeme s MarthouNaučte se vytvářet ty nejlepší dezerty a dobroty u sebe doma. Martha Stewart se s vámi podělí o nejlepší tipy a techniky pečení, které vám dodají sebevědomí při vytváření lahodného pečiva.
14:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal kadeřník Jan Jirka.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Pěstujeme s láskouDnes Frances navštíví zahradu v centru Johannesburgu. Dozvíme se k čemu je dobrý šťovík, jak udělat závěsnou bylinkovou stěnu z látkového botníku a pak Frances s Johannou připraví lahodné zeleninové těstoviny.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00V Májině kuchyniMaya připravuje pro přátele filet z lososa s hořčicí a koprem, k tomu dvě přílohy: šťouchané brambory s rozmarýnem a cuketu s tymiánem a parmazánem. Dále salát z quinoy s cizrnou, hovězí s polentou a houbami. Jako dezert bude batátový dort.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes Kate sleduje Sama a Lusy, kteří svůj domek v Rochfordu v Essexu vyměnili za život ve venkovském domě na pobřeží Suffolku. A k domu si navíc koupili také 4 akry prvotřídního lesa. Sam má s lesem velké plány. Chce v něm vybudovat skrýše pro fotografy divoké přírody a také se věnovat výuce bushcraftu a včelaření. Lucy bude mít zase čas věnovat se zahradě a pěstování zeleniny, aby byla rodina soběstačná.
21:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
22:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
22:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
23:00Brent Owens objevuje MauriciusMauricius je multietnická, mnohojazyčná a multikulturní společnost. Po rozhovoru s průvodcem Denisem o jeho indickém dědictví dychtí Brent dozvědět se více o unikátní hinduistické kultuře Mauricia.
23:30Blázen na cestáchKarl Pilkington je zpátky doma. Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta velmi zajímá, jaké poučení si ze svých cest přivezl.
0:30Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
1:00Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal kadeřník Jan Jirka.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaŠéfkuchař navštěvuje oblast Languedoc, která je známá svým vínem a vydatným, masitým cassouletem. Nejprve James připraví teplý salát z melounu, krevet a broskví a na konci dne pak uvaří salát ze steaků s omáčkou ze sýra s modrou plísní.
4:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
5:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Tereza Bebarová nás zve k sobě domů, kam také pozvala mistra sladkých jídel Pepu Maršálka. Pozvání k rozhovoru přes internet přijal kadeřník Jan Jirka.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
10:00Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
10:30Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
11:00Brent Owens objevuje MauriciusMauricius je multietnická, mnohojazyčná a multikulturní společnost. Po rozhovoru s průvodcem Denisem o jeho indickém dědictví dychtí Brent dozvědět se více o unikátní hinduistické kultuře Mauricia.
11:30Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
12:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes Kate sleduje Sama a Lusy, kteří svůj domek v Rochfordu v Essexu vyměnili za život ve venkovském domě na pobřeží Suffolku. A k domu si navíc koupili také 4 akry prvotřídního lesa. Sam má s lesem velké plány. Chce v něm vybudovat skrýše pro fotografy divoké přírody a také se věnovat výuce bushcraftu a včelaření. Lucy bude mít zase čas věnovat se zahradě a pěstování zeleniny, aby byla rodina soběstačná.
13:00Billovo jídloOsmačtyřicetiletý Australan Bill Granger je kuchařem samoukem. Původně vystudoval umění a přes svoji brigádu jako číšník se dostal k zálibě k vaření. Nyní vlastní několik restaurací.
13:30Luxusní delikatesyJames Wong zve diváky na neobvyklou cestu kolem světa za nejdražšími jídly, které lze na naší planetě dostat.
14:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek upečou sněhové ježky s pařížským krémem a ovocem. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala pekařka Veronika Hanáková, která v Mohelnici pracuje na otevření své kavárny, a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Francouzské dobrodružství Jamese MartinaŠéfkuchař navštěvuje oblast Languedoc, která je známá svým vínem a vydatným, masitým cassouletem. Nejprve James připraví teplý salát z melounu, krevet a broskví a na konci dne pak uvaří salát ze steaků s omáčkou ze sýra s modrou plísní.
16:30Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
17:00Chlap za plotnouMartin Polačko Pochází z východního Slovenska a vyrůstal v rodině, kde se vařilo skromně, ale poctivě. Odtud pramení jeho největší záliba – vaření.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Blázen na cestáchKarl Pilkington je zpátky doma. Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta velmi zajímá, jaké poučení si ze svých cest přivezl.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Indická kuchyně s ParveenouParveen používá koření k tomu, aby dala indický ráz pečenému kuřeti s bramborami, a podělí se o své recepty na marinované jehněčí kotlety a garam masalu. Navštíví také rodinný podnik v Džajpuru jménem Sweet Caterers, který se věnuje výrobě cukroví a přípravě svatebních hostin.
21:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
21:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
22:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
22:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
23:00Tak chutná ItálieV sicilské Catanii si Nisha pochutná na teplém salátu z místní zeleniny, klobáse z tuňáka a parmigianě z mečouna a lilků. Také navštíví místní cukrárny. Nakonec inspirována novými objevy, uvaří těstoviny „alla norma“.
23:30Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes Kate sleduje Sama a Lusy, kteří svůj domek v Rochfordu v Essexu vyměnili za život ve venkovském domě na pobřeží Suffolku. A k domu si navíc koupili také 4 akry prvotřídního lesa. Sam má s lesem velké plány. Chce v něm vybudovat skrýše pro fotografy divoké přírody a také se věnovat výuce bushcraftu a včelaření. Lucy bude mít zase čas věnovat se zahradě a pěstování zeleniny, aby byla rodina soběstačná.
0:30Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpět *Šéfkuchař Gordon Ramsay se vrací do Ameriky s cílem za 24 hodin postavit na nohy restaurace na pokraji bankrotu. Podaří se mu zachránit nejeden rodinný podnik? Necenzurovaná verze. (2019)
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek upečou sněhové ježky s pařížským krémem a ovocem. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala pekařka Veronika Hanáková, která v Mohelnici pracuje na otevření své kavárny, a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
3:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
4:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
4:30Brent Owens objevuje MauriciusMauricius je multietnická, mnohojazyčná a multikulturní společnost. Po rozhovoru s průvodcem Denisem o jeho indickém dědictví dychtí Brent dozvědět se více o unikátní hinduistické kultuře Mauricia.
5:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Čas na Te. Be.Nalaďte se s námi na vánoční vlnu plnou pečení. Tereza Bebarová a Josef Maršálek upečou sněhové ježky s pařížským krémem a ovocem. Pozvání k rozhovoru přes internet přijala pekařka Veronika Hanáková, která v Mohelnici pracuje na otevření své kavárny, a interiérová designérka Gabriela Bakešová.
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
9:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
10:00Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
10:30Chef Lignac po francouzskuŠéfkuchař Cyril Lignac poznává jednoduchou a autentickou kuchyni Bretaně, která těží z darů moře i pevniny. V pekárně zkouší výrobu sladkých zákusků kouign-amann, poznává dušení skopového masa pomocí hořících drnů, navštěvuje tradiční výrobnu másla, školu mistrů palačinkářů a asistuje u přípravy tradičního jídla kig ha-farz.
12:00Indická kuchyně s ParveenouParveen používá koření k tomu, aby dala indický ráz pečenému kuřeti s bramborami, a podělí se o své recepty na marinované jehněčí kotlety a garam masalu. Navštíví také rodinný podnik v Džajpuru jménem Sweet Caterers, který se věnuje výrobě cukroví a přípravě svatebních hostin.
13:00Gordon Ramsay: Za 24 hodin do pekla a zpětŠéfkuchař Gordon Ramsay se vrací v druhé řadě. Navštěvuje restaurace na pokraji bankrotu. Cílem je za 24 hodin restauraci postavit na nohy. Podaří se Gordonovi zachránit nejeden rodinný podnik?
14:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Holky v kuchyniHerečka a zpěvačka Haylie Duff sdílí recepty na pečení a vaření a příběhy o svém životě, rodině a přátelích.
16:00Nebesky dobréPořad, který ocení všichni příznivci sladkého.
16:30Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
17:00Barevný svět Lukáše NeckářeStaňte se mistrem exotické kuchyně s Lukášem Neckářem! Objevujte asijské suroviny a uvařte si s námi pokrmy z celého světa v naší kuchařské show. (ČR 2022)
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Dvojnásobný život za poloviční cenuDnes Kate sleduje Sama a Lusy, kteří svůj domek v Rochfordu v Essexu vyměnili za život ve venkovském domě na pobřeží Suffolku. A k domu si navíc koupili také 4 akry prvotřídního lesa. Sam má s lesem velké plány. Chce v něm vybudovat skrýše pro fotografy divoké přírody a také se věnovat výuce bushcraftu a včelaření. Lucy bude mít zase čas věnovat se zahradě a pěstování zeleniny, aby byla rodina soběstačná.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
21:00Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
21:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
22:00Chef Lignac po francouzskuV barvitém kraji Provence-Alpes-Côte d'Azur zkouší Cyril Lignac vařit kapsy ze skopového i tradiční provensálskou rybí polévku bouillabaisse. Šplhá i griluje na útesech přímo u Marseille, loví a griluje drozdy s místními lovci. Soutěží v pečení rybího koláče pissaladière a nakonec odhaluje tajemství černých lanýžů.
23:20BRGRSProstě burgery!
23:30Indická kuchyně s ParveenouParveen používá koření k tomu, aby dala indický ráz pečenému kuřeti s bramborami, a podělí se o své recepty na marinované jehněčí kotlety a garam masalu. Navštíví také rodinný podnik v Džajpuru jménem Sweet Caterers, který se věnuje výrobě cukroví a přípravě svatebních hostin.
0:30Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
1:00Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
4:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
4:30Tak chutná ItálieV sicilské Catanii si Nisha pochutná na teplém salátu z místní zeleniny, klobáse z tuňáka a parmigianě z mečouna a lilků. Také navštíví místní cukrárny. Nakonec inspirována novými objevy, uvaří těstoviny „alla norma“.
5:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.
6:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
7:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
8:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
9:00Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
9:30Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
10:00Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
10:30Chef Lignac po francouzskuV barvitém kraji Provence-Alpes-Côte d'Azur zkouší Cyril Lignac vařit kapsy ze skopového i tradiční provensálskou rybí polévku bouillabaisse. Šplhá i griluje na útesech přímo u Marseille, loví a griluje drozdy s místními lovci. Soutěží v pečení rybího koláče pissaladière a nakonec odhaluje tajemství černých lanýžů.
12:00Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
13:00Škola vaření s Marthou StewartovouPořad inspirovaný stejnojmenným bestsellerem, poskytne domácím kuchařům mistrovský kulinářský kurz. Ukáže, jak na pečení a pošírování až po dušení a blanšírování.
13:30Jamie po italskuŠéfkuchař Jamie Oliver cestuje po Itálii a prozkoumává různé nuance italské kuchyně. Učí se přitom od skutečných mistrů i místních obyvatel.
14:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
15:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
15:30Annabel Langbein: U mě na zahrádceKuchařka a spisovatelka Annabel Langbeinová vás zve na Nový Zéland, do své idylické chaty na břehu jezera Wanaka, kde připravuje jednoduchá, zdravá a chutná jídla pro rodinu a přátele.
16:00Láďův Orient ExpressTvář show Orient Express, Láďa Dvořák, je chlapík z krkonošského Vrchlabí. Ve své show se s vámi dělí o ty nejlepší recepty a vychytávky při přípravě jídel, které sbírá na svých exotických cestách.
16:30Tak chutná ItálieV sicilské Catanii si Nisha pochutná na teplém salátu z místní zeleniny, klobáse z tuňáka a parmigianě z mečouna a lilků. Také navštíví místní cukrárny. Nakonec inspirována novými objevy, uvaří těstoviny „alla norma“.
17:00Veget s KlárkouVášní Kláry Hájkové je tanec, vaření a pečení. Ve své show vám ukáže, že i zdravé jídlo může být lahodné. Klárka vaří z části raw pokrmy a spoustu vegetariánských jídel.
17:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
18:00Indická kuchyně s ParveenouParveen používá koření k tomu, aby dala indický ráz pečenému kuřeti s bramborami, a podělí se o své recepty na marinované jehněčí kotlety a garam masalu. Navštíví také rodinný podnik v Džajpuru jménem Sweet Caterers, který se věnuje výrobě cukroví a přípravě svatebních hostin.
19:00Jóga – Energie životaZhluboka se nadechněte a připravte se na opravdovou lekci jógy. Díky našemu pořadu pochopíte, co může jóga znamenat pro váš život a jak dokáže pozitivně ovlivnit každý den.
20:00Ainsleyho karibská kuchyněAinsley dnes navštíví ostrov Tobago, kterému vládnou mořské plody a vyzkouší zde také místní specialitu - kraby s knedlíky. Ainsley se v tomto díle zastaví u Kenneth a Alison, kteří mu odhalí taje místní kuchyně a uvaří mu kuře na kari s rumem.
21:00Kylie Kwong: Moje ČínaČínsko-australská šéfkuchařka cestuje po Číně a zkoumá regionální jídla a chutě.
21:30Lorraine Pascale vás naučí vařitProfesionální šéfkuchařka Lorraine Pascale se snaží pomoci amatérům zlepšit jejich kuchyňské dovednosti.
22:00Středomořské domy od Charlieho LuxtonaCharlie zamíří na středomořský ostrov a navštíví dům vytesaný ve skále Sky High, neobvyklou Villu Colani s oblými tvary a zářivou oranžovou fasádou, oceněný ekologický dům v záplavové oblasti a statek v horách, kde se vyrábí mýdlo.
23:00Moje DubajPojeďte s námi na luxusní výlet do Dubaje.
23:30Nejlepší strava na světěThe World's Best Diet zkoumá některé z nejrozmanitějších světových diet.
0:30Pizzaři z ParmyChlapci se v Neapoli setkávají s dalšími nejlepšími pizzaïolos ve městě a s blížícím se závodem se snaží najít ty nejlepší místní suroviny.
1:00Pravá Itálie s RiccardemZkušený šéfkuchař a úspěšný majitel řady podniků v Praze, Ital Riccardo Lucque, zavede v novém dokumentárním pořadu diváky do svých restaurací a zasvětí je do tajů italské kuchyně.
1:30Dolce VitaNavštivte s námi nejkrásnější místa Evropy a podívejte se s námi pod pokličku toho co velké metropole nabízí. Inspirující design, bohatá historie, lokální produkty i umění. To je pořad Dolce Vita!
2:00Jamieho revoluce ve stravováníPopulární seriál o boji proti fast foodům a obezitě v Los Angeles. Jamie udělá vše proto, aby propagoval zdravé stravovací návyky a vaření!
3:10Moje zahradaMarči Borbáš ukazuje, jak se postarat o zahradu a jak zužitkovat její plody v kuchyni.
3:30Molekulární kuchyně Hestona BlumenthalaNe každý vyznává tradiční kuchařské techniky. Navštivte svět Hestona Blumenthala a jeho molekulární kuchyně. Moderní doba si žádá unikátní styl vaření.
4:00Chef Lignac po francouzskuV barvitém kraji Provence-Alpes-Côte d'Azur zkouší Cyril Lignac vařit kapsy ze skopového i tradiční provensálskou rybí polévku bouillabaisse. Šplhá i griluje na útesech přímo u Marseille, loví a griluje drozdy s místními lovci. Soutěží v pečení rybího koláče pissaladière a nakonec odhaluje tajemství černých lanýžů.
5:20BRGRSProstě burgery!
5:30Nejlepší receptyNaši sympatičtí kuchaři pro vás připravují pokrmy z lokálních a snadno dostupných ingrediencí.